Overzicht planning

Datum Tijd Wedstrijd Competitie Terrein Kleedk. voor Kleedk. na Sportzak container
vrijdag 7 oktober 2022 20:00 F.C. Bosdam Beveren - F.C. Daknam Regionale Res. Ovl H A Thuispl. 5
Uitpl. 6
Thuispl. 5
Uitpl. 6
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 F.C. Bosdam Beveren A Niv.3-2 - K.F.C. Vrasene B Niv.3-2 Gewestelijk U15 AY A Thuispl. 1
Uitpl. 2
Thuispl. 1
Uitpl. 2
Ja
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 F.C. Bosdam Beveren A Niv.2 - S.C. City Pirates Antwerpen F Niv.1 Gewestelijk U12 AM B2 Thuispl. 3
Uitpl. 4
Thuispl. 3
Uitpl. 4
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 Avanti Stekene B Niv.2 - F.C. Bosdam Beveren M Niv.2 Gewestelijk U12 AH
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 Sportkring Kemzeke - F.C. Bosdam Beveren A Gewestelijk U6 Q
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas A Niv.2-1 - F.C. Bosdam Beveren B Niv.2 Gewestelijk U7 AT
zaterdag 8 oktober 2022 9:30 F.C. Bosdam Beveren Niv.2-1 - F.C. Assenede B Niv.2-1 Gewestelijk U9 AQ B4 Thuispl. 5
Uitpl. 6
Thuispl. 5
Uitpl. 6
zaterdag 8 oktober 2022 10:00 F.C. Turk Sport Antwerpen - F.C. Bosdam Beveren B Gewestelijk U6 V
zaterdag 8 oktober 2022 10:30 Sinaai Girls A - F.C. Bosdam Beveren B Vrouwen 2 Prov Ovl A
zaterdag 8 oktober 2022 11:00 F.C. Patro Hoevenen B Niv.1 - F.C. Bosdam Beveren M Niv.1 Gewestelijk U15 AZ
zaterdag 8 oktober 2022 11:00 F.C. Herleving St.-Pauwels A Niv.2 - F.C. Bosdam Beveren A Niv.2 Gewestelijk U10 AG
zaterdag 8 oktober 2022 11:00 F.C. Bosdam Beveren A Niv.2-1 - K.S.K. Beveren Niv.1 Gewestelijk U8 BA B3 Thuispl. 1
Uitpl. 2
Thuispl. 1
Uitpl. 2
Ja
zaterdag 8 oktober 2022 11:15 F.C. Bosdam Beveren B Niv.1 - K.S.K. Kieldrecht Niv.2-1 Gewestelijk U10 AI B2 Thuispl. 3
Uitpl. 4
Ja
zaterdag 8 oktober 2022 11:15 K. Schelle Sport B Niv.3 - F.C. Bosdam Beveren A Niv.2 Gewestelijk U7 BE
zaterdag 8 oktober 2022 11:30 Sportkring Kemzeke A Niv.2-1 - F.C. Bosdam Beveren Niv.2 Gewestelijk U11 AI
zaterdag 8 oktober 2022 12:15 F.C. Bosdam Beveren A Niv.3 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.2 Gewestelijk U17 AF A Thuispl. 5
Uitpl. 6
Thuispl. 5
Uitpl. 6
zaterdag 8 oktober 2022 12:45 F.C. Bosdam Beveren B Niv.2-1 - Vk Velle Niv.2-1 Gewestelijk U8 AW B4 Thuispl. 3
Uitpl. 4
Thuispl. 3
Uitpl. 4
Ja
zaterdag 8 oktober 2022 13:30 K.F.C. Vrasene B Niv.2 - F.C. Bosdam Beveren B Niv.2-1 Gewestelijk U17 AM
zaterdag 8 oktober 2022 14:15 F.C. Bosdam Beveren B Niv.1 - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas B Niv.2-1 Gewestelijk U13 AN B2 Thuispl. 3
Uitpl. 4
Thuispl. 3
Uitpl. 4
Ja
zaterdag 8 oktober 2022 14:30 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - F.C. Bosdam Beveren Niv.3-2 Gewestelijk U21 O
zaterdag 8 oktober 2022 15:00 F.C. Bosdam Beveren A Niv.3-2 - Fc Sint-Niklaas Niv.2 Gewestelijk U13 AL B1 Thuispl. 1
Uitpl. 2
Thuispl. 1
Uitpl. 2
zaterdag 8 oktober 2022 20:00 F.C. Bosdam Beveren - F.C. Orly Sint-Niklaas 4 Provinciaal Ovl E A Thuispl. 1
Uitpl. 2
Thuispl. 1
Uitpl. 2
zondag 9 oktober 2022 15:00 F.C. Bosdam United - Scouts Beveren Land van Beveren B Thuispl. 1
Uitpl. 2
Thuispl. 1
Uitpl. 2

Land van Beveren: Wedstrijden
Kickoff extranet: Overzicht

Sponsors
.fixture-row-left